Поштовани,

Одлуком Одбора 62. Међународног београдског сајма књига који ће се одржати oд 22. до 29. октобра 2017. године на Београдском сајму, библиотекарима ће бити одобрен бесплатан улаз.

Да бисте искористили ту могућност позивамо вас да поднесете захтев за пословну посету библиотекара на пријави коју Вам достављамо у прилогу. Молимо да читко попуните пријаву и пошаљете нам закључно са 14. октобром 2017. године на е-адресу Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. или Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

Одобрене улазнице моћи ћете да преузмете на Инфо пулту који ће бити смештен поред билетарнице на самом уласку на Сајам књига од дана отварања манифестације у току радног времена Сајма књига.

С поштовањем,

Београдски сајам